Chojnickie Serca dla Hospicjum

Nadchodzi czas świętowania i obdarowywania się prezentami. W naszym pięknym mieście dzieje się wiele wspaniałych inicjatyw, które warto wspierać tym, co posiadamy oraz tym, co robimy najlepiej.


Dlatego piekarnia Bagietka przygotowała świąteczne ciastka w kształcie serca z ręcznie malowanymi "symbolami" Chojnic, aby przekazać cały dochód z ich sprzedaży na budowę chojnickiego hospicjum.


Kupując "Chojnickie Serce" okazujesz serce tym, którzy go bardzo potrzebują. Niech przy naszych lokalnych stołach nie zabraknie tych wyjątkowych, świątecznych, słodkich serc.

TRWA BUDOWA HOSPICJUM

Kilka lat temu Towarzystwo Przyjaciół Hospicjum podjęło decyzję o konieczności budowy hospicjum stacjonarnego. Od władz miasta otrzymało działkę zabudowaną szpitalnym pawilonem. Darowizna stała się placem budowy. Ze względu na fatalny stan techniczny obiektu, który znajdował się na działce, konieczne było jego całkowite wyburzenie. Budowę zaczęto więc od rozbiórki. Prace pochłaniają potężne środki. Jednak inicjatorzy spotykają na swojej drodze coraz więcej ludzi dobrej woli, którzy oferują swoją pomoc. Budowa trwa. W jednym skrzydle prowadzona będzie opieka hospicyjna, w drugim zakład opiekuńczo-leczniczy. Każdy z tych oddziałów będzie przygotowany na 15 łóżek. Na parterze będą także znajdować się gabinety medyczne, zabiegowe, świetlica dla pacjentów, kaplica oraz pomieszczenia administracyjne. Poddasze hospicjum będzie przeznaczone na potrzeby wolontariuszy. Więcej informacji na http://www.tph.org.pl


Zachęcamy do kupowania Chojnickich Serc w punktach piekarni Bagietka. Koszt serca to 25 zł.

Dochód w całości zostanie przekazany na budowę hospicjum. Dla Ciebie to niewiele, dla Nich... wszystko!

Niewielką kwotą 25 zł możesz pomóc w wielkiej sprawie.

Twój świąteczny stół ozdobi pyszne, kruche ciastko z malowanymi Chojnicami,

a chojnickie hospicjum otrzyma cegiełkę na dalszą budowę.Wierzymy w chojnickie serca! Wierzymy w Waszą dobroć

i w to, że równie wielką radość sprawia otrzymywanie jak i dawanie prezentów!


CHOJNICKIE SERCA dostępne są od 4.12 do 24.12

w chojnickich punktach piekarni Bagietka:

NIE CZEKAJ.
IDŹ JUŻ TERAZ PO CHOJNICKIE SERCE
I NASYĆ SIĘ CHOJNICAMI!

POWIEDZ INNYM!

RĘCZNIE LEPIONE I MALOWANE

* Serca dostępne w sklepach mają 12x12 cm i są powielone z ręcznie malowanych oryginałów.


Potrzebujesz więcej? Skontaktuj się!

tel. 52 397 72 74 / e-mail: piekarnia@bagietka.pl